Skříň se zrcadlem AGNES 3D

Skříň se zrcadlem AGNES 3D nabízíme v bílém odstínu. Skříň má 2 plné a 1 zrcadlové dveře. Úložný prostor naleznete celkem na 5 policích,... více informací »
Skříň se zrcadlem AGNES 3D
12 756 Kč
Ověřit dostupnost
Skříň se zrcadlem AGNES 3D nabízíme v bílém odstínu. Skříň má 2 plné a 1 zrcadlové dveře. Úložný prostor naleznete celkem na 5 policích,...

Skříň se zrcadlem AGNES 3D nabízíme v bílém odstínu. Skříň má 2 plné a 1 zrcadlové dveře. Úložný prostor naleznete celkem na 5 policích, kabáty si můžete zavěsit na šatní tyč. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Dodáváme v demontu. Nábytek z nadčasové kolekce Agnes bude skvěle vynikat nejen ve vaší jídelně či obývacím pokoji, ale také ložnici. Korpusy jsou z lamina, čela dvířek a zásuvek z foliované MDF. Hrany nábytku chrání ABS před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost. Pojezdy zásuvek jsou kuličkové plnovýsuvné, bílé úchytky plastové, nožky z MDF.

Oblíbený a akční kousek Skříň se zrcadlem AGNES 3D lze sehnat již dnes u nás v kategorii šatní skříně. Pořiďte si akční produkty z této oblíbené rubriky ve výhodné akci.

Kvalitní výrobek Skříň se zrcadlem AGNES 3D od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte u nás teď skutečně levně! Právě lze objednat jen za 12 756 Kč.