Skříň – vysoká, policová 3

Masiv - smrk. 2x police, 1x dvířka, 2x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a... více informací »
Skříň - vysoká
12 488 Kč
Ověřit dostupnost
Masiv - smrk. 2x police, 1x dvířka, 2x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a...

Masiv – smrk. 2x police, 1x dvířka, 2x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 24 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.


Zajímavý výrobek naleznete mimo jiné tu na našich stránkách v populární sekci vitríny. Máme pro vás akční produkty ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu. Značka FORLIVING s.r.o. představuje prvotřídní produkty. Udělejte radost sami sobě! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další kvalitní kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Žádaný výrobek Skříň - vysoká, policová 3 od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít právě teď se slevou. Akční cena 12 488 Kč.