Skříňka 1D

Skříňka z kolekce Damis je vyrobená z lamina. Nábytek této kolekce se výborně hodí k zařízení moderních interiérů. Jednoduchý design a... více informací »
Skříňka  1D
2 352 Kč
Ověřit dostupnost
Skříňka z kolekce Damis je vyrobená z lamina. Nábytek této kolekce se výborně hodí k zařízení moderních interiérů. Jednoduchý design a...

Skříňka z kolekce Damis je vyrobená z lamina. Nábytek této kolekce se výborně hodí k zařízení moderních interiérů. Jednoduchý design a elegantní vzhled produktů podporují ergonomické úchytky. Skříňka v dezénu dub sonoma má plná dvířka, vnitřní vybavení viz obrázek níže. Produkty kolekce Damis svým vzhledem připomínají masivní nábytek. Hrany skříňky jsou opatřeny ABS, která má za úkol chránit vitrínu před mechanickým poškozením. Dodáváno v demontu. Rozměry: – šířka 90,5 cm – hloubka 35 cm – výška 113,5 cm Skříňka je součástí kolekce Damis.

Kvalitní výrobek Skříňka 1D jde nakoupit mimo jiné tu na našem webu umístěný v sekci komody. Nyní můžete najít ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za super ceny! Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout vynikající zboží. Přesvědčte se sami!

Tento velmi žádaný produkt Skříňka 1D od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete právě teď se slevou! Ceny od 2 352 Kč.