Stojan na šaty WU-11

Dvojitý stojan na šaty s nastavitelnou výškou a šířkou jedné šatní tyče je skvělým pomocníkem do ložnice i do šatny. Kolečka zajistí snadnou... více informací »
Stojan na šaty WU-11
Dvojitý stojan na šaty s nastavitelnou výškou a šířkou jedné šatní tyče je skvělým pomocníkem do ložnice i do šatny. Kolečka zajistí snadnou...

Dvojitý stojan na šaty s nastavitelnou výškou a šířkou jedné šatní tyče je skvělým pomocníkem do ložnice i do šatny. Kolečka zajistí snadnou manipulaci a univerzální provedení černé barvy a chromovaného kovu se hodí do všech prostor. Praktický rošt ve spodní části věšáku je ideální na odložení bot či krabic. Stojan dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 90-142 cm – hloubka 44 cm – výška 97-170 cm


Tento vynikající produkt je dostupný jednoduše tady u nás v sekci němý sluha! Nyní najdete vyjímečné výrobky ze zmíněné kategorie jednoduše online. Tato značka FORLIVING s.r.o. poskytuje vysoce kvalitní produkty Nové kousky každý den! U nás vám nabídneme víc, u nás najdete více kousků značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Nejprodávanější kus Stojan na šaty WU-11 s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. seženete zde teď právě za akční cenu. Akční ceny již od 972 Kč.