stůl MORIS

Rozkládací stůl MORIS nabízíme z LDTD lamina v dezénu dub artisan. Masivní a stabilní nábytek ideální pro nadšence moderních... více informací »
stůl MORIS
5 203 Kč
Ověřit dostupnost
Rozkládací stůl MORIS nabízíme z LDTD lamina v dezénu dub artisan. Masivní a stabilní nábytek ideální pro nadšence moderních...

Rozkládací stůl MORIS nabízíme z LDTD lamina v dezénu dub artisan. Masivní a stabilní nábytek ideální pro nadšence moderních řešení. Dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce MORIS bude skvěle vynikat v jídelně či obývacím pokoji. Imitace dřeva působí elegantně, dodává interiéru jedinečný vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Hrany nábytku chrání PCV před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.


Oblíbený produkt stůl MORIS pořídíte bezprostředně tady a teď na našem webu v rubrice jídelní stoly! Pořiďte si ještě další výrobky ze zmíněné rubriky ve slevě! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt stůl MORIS od společnosti FORLIVING s.r.o. pohodlně získáte aktuálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Nabídky od 5 203 Kč.