Tmavěšedá skříň s posuvnými dveřmi Palcos 1

Prostorná šatní skříň Palcos se zrcadlem a posuvnými dveřmi z lamina doporučujeme především do ložnice. Zrcadlovou skříň se... více informací »
Tmavěšedá skříň s posuvnými dveřmi Palcos 1
13 250 Kč
Ověřit dostupnost
Prostorná šatní skříň Palcos se zrcadlem a posuvnými dveřmi z lamina doporučujeme především do ložnice. Zrcadlovou skříň se...

Prostorná šatní skříň Palcos se zrcadlem a posuvnými dveřmi z lamina doporučujeme především do ložnice. Zrcadlovou skříň se šířkou 205 cm nabízíme v tmavěšedém provedení. Její vnitřní provedení si prohlédněte na obrázcích v galerii. Dodáváme v demontu.


Tento designový produkt Tmavěšedá skříň s posuvnými dveřmi máte možnost nakoupit snadno tu na našich stránkách v populární rubrice šatní skříně. Nyní si můžete pořídit akční výrobky z této oblíbené rubriky za extra cenu. Značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje vynikající produkty.. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás také další produkty značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi oblíbený produkt Tmavěšedá skříň s posuvnými dveřmi Palcos 1 od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete právě teď v nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně za skvělou cenu 13 250 Kč.