Úložný prostor zásuvka Venuše

Úložný prostor v podobě zásuvky pod postele Venuše z naší nabídky (viz související produkty). Zásuvku české výroby z lamina o síle 18 mm... více informací »
Úložný prostor zásuvka Venuše
2 778 Kč
Ověřit dostupnost
Úložný prostor v podobě zásuvky pod postele Venuše z naší nabídky (viz související produkty). Zásuvku české výroby z lamina o síle 18 mm...

Úložný prostor v podobě zásuvky pod postele Venuše z naší nabídky (viz související produkty). Zásuvku české výroby z lamina o síle 18 mm nabízíme v několika dezénech. Úložný prostor na kolečkách pro snadnější vysouvání určitě oceníte nejen v dětském pokoji. Při použití výklopných roštů je úložný prostor přístupný i ze shora lůžka. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 80 cm – délka 197,5 cm – výška 22 cm


Velmi oblíbený kus Úložný prostor zásuvka Venuše najdete rovněž tu na webu umístěný v sekci postele. Nyní si můžete vybrat ještě další kusy z této kategorie za výprodejovou cenu.

Tento oblíbený výrobek Úložný prostor zásuvka Venuše od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete nyní za výhodnou cenu! Teď za akční cenu 2 778 Kč.