DODEX nábytek

Umyvadlová baterie MEXEN ARES s jednopákovým úchytem černá

Výjimečný a žádaný produkt Umyvadlová baterie MEXEN ARES s jednopákovým úchytem černá od dodavatele se skvělou pověstí Biano máte možnost sehnat aktuálně na našich stránkách extra se slevou! K sehnání zrovna v akci za 1 145 Kč.
Umyvadlová baterie MEXEN ARES s
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
1 145
Popis produktu

Vybrat správnou baterii do své koupelny není zrovna jednoduché, zvláště tehdy, když na ni máte spoustu požadavků. Hlavním cílem je její praktičnost, protože ji budete denně využívat a tak chcete kousek, který bude také odolný. A taková je umyvadlová baterie s jednopákovým úchytem v neutrální černé barvě, která vypadá v každém interiéru velmi originálně a nevšedně. Zamilujete si ji a to nejen pro její vlastnosti.

Tělo baterie je z kvalitní a odolné mosazi. Na něm pak třímá hlava, která je keramická. Vše potaženo pláštěm povrchové úpravy, která je zahalena do neutrální a nadčasové černé. Budete-li několikrát měnit design celé koupelny, umyvadlová baterie je ta, která se hodí absolutně všude. Jednopákový úchyt je jednoduchý a skvěle doladí velké i malé koupelny. Pořiďte si k umyvadlu tu správnou baterii, která je moderní a praktická.

Série Mexen Ares
Design Hranatý
Materiál hlavice Keramika
Materiál těla Mosaz
Montáž Stojánková