vá masivní postel Silvana

Dvoulůžková postel Silvana nyní za akční cenu. Uvedená cena odpovídá základnímu provedení v přírodním buku s rozměrem spací plochy 160x200 cm.... celý popis>
vá masivní postel Silvana
14 258 Kč
Ověřit dostupnost

Dvoulůžková postel Silvana nyní za akční cenu. Uvedená cena odpovídá základnímu provedení v přírodním buku s rozměrem spací plochy 160×200 cm. Vybírat můžete ze 2 rozměrů a z rozsáhlé řady moření (viz varianty produktu). Používáme ekologický systém povrchové úpravy. Povrch postele natíráme polomatným lakem na vodní bázi, který na posteli vytvoří hladký povrch. Na korpus postele Silvana poskytujeme záruku 10 let. Postel z masivního bukového dřeva o síle 30 mm vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Pevnost a stabilitu postele zajišťuje excentrické kování. Každou postel dodáváme s 5-bodovým kováním, upevněném na bočnici postele, pro nastavení různé výšky roštu a matrace. Postel slovenské výroby se středovou lištou pro vložení 2 roštů dodáváme v demontu bez roštů, matrace a nočních stolků. Prohlédněte si také naše povlečení či polštáře a přikrývky. Masivní buk je vnější (mladší) část bukového dřeva, výrazně světlejší v příčném řezu. Pro strom plní částečně zavlažovací funkci, obsah vody je tedy vyšší. S použitím povrchové úpravy vám bude přesto velmi dlouho sloužit. Bukové dřevo řadíme mezi tvrdé dřeviny. Svojí charakteristikou a vlastnostmi se řadí mezi nejčastější a nejkvalitnější přírodní materiály v nábytkářské výrobě.

Tento zlevněný produkt vá masivní postel Silvana lze sehnat taky tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii postele! Mrkněte na parádní kusy z této rubriky za parádní cenu. To ale ovšem není vše, máme toho více. Podívejte se taky na další vybrané kousky značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. vám nabízí vynikající sortiment.

Tento akční produkt vá masivní postel Silvana od značky s dlouholetou tradicí FORLIVING s.r.o. máte možnost sehnat právě teď za příznivou cenu! Aktuálně za super cenu 14 258 Kč.