vá postel 160

Dvoulůžková postel Norton z lamina s ABS hranamiz kolekce Norton. Postel nabízíme v dezénu dub sonoma a dodáváme ji bez roštu a matrace. Vybírat... celý popis>
vá postel 160
3 905 Kč
Ověřit dostupnost

Dvoulůžková postel Norton z lamina s ABS hranamiz kolekce Norton. Postel nabízíme v dezénu dub sonoma a dodáváme ji bez roštu a matrace. Vybírat můžete z naší nabídky roštů a matrací. Jednoduché linie a čistý design této kolekce podtrhuje funkcionalitu a univerzalitu pro kteroukoliv místnost ve vašem domově. U produktů systému Norton klademe vysoký důraz na estetiku a zároveň jednoduchost montáže. Dodáváme v demontu. Dvoulůžkovou postel můžete kombinovat nejen s nočním stolkem, ale i s dalšími produkty kolekce Norton.


Unikátní a žádaný kus vá postel 160 můžete koupit teď tady na našich stránkách v oblíbené sekci postele. Připravili jsme pro vás ostatní produkty ve zmiňované sekci za outletovou cenu. V očích zákazníků popupární značka FORLIVING s.r.o. vám představuje velmi kvalitní sortiment Nakupujte výhoděn u nás!

Tento akční a ve slevě kousek vá postel 160 od značky s dlouholetou tradicí FORLIVING s.r.o. jde sehnat u nás nyní extra se slevou. Výhodně za super cenu 3 905 Kč.