vá šatní skříň Lugo

Výjimečný a žádaný výrobek vá šatní skříň naleznete bez obtíží na našem webu umístěný v rubrice šatní skříně! Nyní získáte jiné... více informací »
vá šatní skříň  Lugo
Značka: Donna Shop
10 179 Kč
Ověřit dostupnost
Výjimečný a žádaný výrobek vá šatní skříň naleznete bez obtíží na našem webu umístěný v rubrice šatní skříně! Nyní získáte jiné...

Výjimečný a žádaný výrobek vá šatní skříň naleznete bez obtíží na našem webu umístěný v rubrice šatní skříně! Nyní získáte jiné produkty z této oblíbené rubriky jednoduše online. Tato značka Donna Shop může nabídnout špičkové produkty Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. To ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od výrobce Donna Shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Šířka 150 cm, hloubka 61 cm, výška 215 cm. Zrcadlová šatní skříň. Skříň je vybavena mechanismem posuvných dveří a dekoračními pruhy. Skvělá volba pro všechny milovníky přírodních dekorů a moderního vzhledu.

Tento oblíbený kousek vá šatní skříň Lugo od dodavatele s dobrým jménem Donna Shop jednoduše získáte v naší internetové nabídce levně. Ceny od 10 179 Kč.