věšák BARI

Nástěnný věšák BARI nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Masivní a stabilní nábytek... více informací »
věšák BARI
Nástěnný věšák BARI nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Masivní a stabilní nábytek...

Nástěnný věšák BARI nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Masivní a stabilní nábytek ideální pro nadšence moderních řešení. Nábytek je opatřen černými kovovými úchyty a černými kovovými nožkami. Dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce BARI bude skvěle vynikat v předsíni, jídelně či obývacím pokoji. Nábytek je opatřen úchyty a plastovýma nožkama. Kombinace dřeva s černými úchytkami působí elegantně, dodává interiéru jedinečný vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Hrany nábytku chrání PCV před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.


Velmi prodávaný kousek věšák BARI máte možnost dostat bezstarostně tady na našem webu umístěný v rubrice předsíňové stěny. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za nejlepší ceny. Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí velmi kvalitní sortiment

Kvalitní a levný produkt věšák BARI od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte tady v akci. Ceny již od 1 450 Kč.