Věšák WP

Nástěnný věšák z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a... více informací »
Věšák  WP
2 232 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnný věšák z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a...

Nástěnný věšák z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Kombinace bílého dekoru borovice andersen s tmavým dubem lefkas propůjčují nábytku svěží a lehký vzhled. Jedinečný design je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že váš nový nábytek bude pouze na ozdobu. Každá skříňka nabízí dostatek úložného prostoru, kam umístíte všechny potřebné věci. Originální kovové úchytky dokreslují venkovský charakter nábytku. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní, kterými je oblast Provence vyhlášená. S kolekcí nábytku Provence bude váš domov útulným a hřejivým místem odpočinku. Věšák je vybavený poličkou, tyčkou na ramínka a 4 věšáčky a vyrábíme jej z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní deska o síle 36 mm. Dodáváme v demontu pouze v dekoru borovice andersen. Maximální doporučené zatížení poličky je 5 kg. Věšák WP je jedním z prvků kolekce Provence. Podívejte se na nabídku dalších komponentů a vytvořte si obývák nebo jídelnu přesně dle vašich představ.

Oblíbený a akční produkt Věšák WP můžete dostat právě na našich stránkách umístěný v kategorii němý sluha! Najděte si unikátní produkty z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. představuje špičkové výrobky.

Velmi žádaný produkt Věšák WP od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte zde nyní levně! Ceny od 2 232 Kč.