Věšáková skříň Rea Amy 28/

Věšákovou skříň Rea Amy 28/225 nabízíme z lamina o síle 16 mm, vrchní deska je zesílená na 25 mm. Hrany skříně chrání ABS o síle 0,5 mm a 2... více informací »
Věšáková skříň Rea Amy 28/
4 871 Kč
Ověřit dostupnost
Věšákovou skříň Rea Amy 28/225 nabízíme z lamina o síle 16 mm, vrchní deska je zesílená na 25 mm. Hrany skříně chrání ABS o síle 0,5 mm a 2...

Věšákovou skříň Rea Amy 28/225 nabízíme z lamina o síle 16 mm, vrchní deska je zesílená na 25 mm. Hrany skříně chrání ABS o síle 0,5 mm a 2 mm. Uvnitř vysoké skříně s hloubkou 60 cm naleznete 2 police a věšákovou tyč. Vybírat můžete z mnoha moderních dezénů (viz varianty produktu). Plastové nožičky ve stříbrném provedení mají výšku 2 cm. Skříň patří do kolekce Amy slovenské výroby. Dodáváme v demontu.


Tento unikátní výrobek Věšáková skříň Rea Amy můžete dostat pohodlně na stránkách v oblíbené rubrice šatní skříně. Nyní můžete koupit parádní produkty ze zmíněné sekce jednoduše online. Výrobce FORLIVING s.r.o. nabízí top výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. To však není vše, máme toho více. U nás najdete více skvělých produktů značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Věšáková skříň Rea Amy 28/ od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit u nás v akci! Ceny již od 4 871 Kč.