Vitrína 1D1W

Moderní vitrína z kolekce Olivia je vyrobená z lamina v kombinaci s MDF.Předností produktů této kolekce je kombinace moderního dezénu a klasického... více informací »
Vitrína  1D1W
5 544 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní vitrína z kolekce Olivia je vyrobená z lamina v kombinaci s MDF.Předností produktů této kolekce je kombinace moderního dezénu a klasického...

Moderní vitrína z kolekce Olivia je vyrobená z lamina v kombinaci s MDF.Předností produktů této kolekce je kombinace moderního dezénu a klasického stylu. Vitrína s originálními kovovými úchyty má plná dvířka a dvířka s prosklením. Korpus vitríny je krémové barvy, čela dveří jsou v dezénu dub ancona. Vitrínu lze objednat s LED osvětlením (viz varianty produktu). Za plnými dvířky jsou police. Vitrína je opatřena hranami ABS. Dodáváno v demontu. Vitrína je součástí kolekce Olivia. Velké množství úložných prostorů je jednou z výhod produktů kolekce Olivia. Použití světlých odstínů dokáže prosvětlit místnosti a dodat pocit lehkosti a vzdušnosti i v malých bytových prostorech.


Kvalitní a žádaný výrobek máte možnost získat bezprostředně tady u nás v rubrice vitríny! Vyhledejte si oblíbené produkty z této populární kategorie za super peníze. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Mrkněte na další kvalitní zboží značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Velmi oblíbený produkt Vitrína 1D1W od známé značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit u nás právě opravdu výhodně. Nabídky od 5 544 Kč.