Vitrína 1W levá

Vysoká vitrína Davin 1W v kombinaci dezénů dub canyon / vysoký bílý lesk. Vitrínu z lamina o síle 22 mm (horní deska), 16 mm (korpusy) a MDF 19mm... více informací »
Vitrína  1W levá
5 936 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoká vitrína Davin 1W v kombinaci dezénů dub canyon / vysoký bílý lesk. Vitrínu z lamina o síle 22 mm (horní deska), 16 mm (korpusy) a MDF 19mm...

Vysoká vitrína Davin 1W v kombinaci dezénů dub canyon / vysoký bílý lesk. Vitrínu z lamina o síle 22 mm (horní deska), 16 mm (korpusy) a MDF 19mm (čela dveří) chrání ABS hrany. Čelní strany nábytku zdobí zakulacené lišty z MDF olepené folií, čela dveří jsou v bílém vysokém lesku.Nožičky jsou plastové, úchyty kovové. Dodáváme v demontu. Atraktivní nábytek z kolekce Davin doporučujeme do menších obývacích pokojů či jídelen. Pro snadné a rychlé objednání jsme pro vás vytvořili ucelenou obývací sestavu Davin (viz související produkty).

Tento kvalitní a levný produkt Vitrína 1W levá můžete dostat bezprostředně tu na webu ve známé rubrice příborníky! Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Tento kvalitní produkt Vitrína 1W levá pocházející od značky FORLIVING s.r.o. můžete najít tady nyní ve slevě! Nabídky již od 5 936 Kč.