Vitrína 1W2S

Moderní vitrína z lamina s ABS hranami z kolekce Tiffany. Vitrínu s prosklenými dvířky a 2 zásuvkami nabízíme v dezénu woodline... více informací »
Vitrína  1W2S
6 617 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní vitrína z lamina s ABS hranami z kolekce Tiffany. Vitrínu s prosklenými dvířky a 2 zásuvkami nabízíme v dezénu woodline...

Moderní vitrína z lamina s ABS hranami z kolekce Tiffany. Vitrínu s prosklenými dvířky a 2 zásuvkami nabízíme v dezénu woodline krém. V blízkosti tohoto nábytku se budou také vyjímat tmavé, lesklé a skleněné prvky, které tento nábytek jakoby přenesou zpět v čase, ale současně mu ponechají jeho moderní charakter. Dodáváme v demontu bez zobrazených dekorací. Vitrínu dokonale zkombinujete s prvky kolekce Tiffany.


Tento designový produkt jde sehnat v pohodě tady na stránkách zařazený v rubrice vitríny. Nyní získáte nové zboží z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další prověřené zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Designový kus Vitrína 1W2S od dodavatele zboží FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat u nás teď za zcela nejnižší cenu. Právě nyní za skvělou cenu 6 617 Kč.