Vitrína 2D1W1S

Praktická vitrína z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Vysokou vitrínu s částečně prosklenými dvířky, 2 plnými dvířky a... více informací »
Vitrína  2D1W1S
3 071 Kč
Ověřit dostupnost
Praktická vitrína z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Vysokou vitrínu s částečně prosklenými dvířky, 2 plnými dvířky a...

Praktická vitrína z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Vysokou vitrínu s částečně prosklenými dvířky, 2 plnými dvířky a zásuvkou nabízíme v provedení dub sonoma nebo v kombinaci dub sonoma/bílá (viz varianty produktu). Síla lamina 16mm, síla ABS hrany 0,5mm. Jednoduchá a zároveň velmi atraktivní vitrína je ideální pro aktivní jedince, kteří kladou důraz na funkcionalitu a praktický rozměr svého domova. Dodáváme v demontu. Vitrínu můžete kombinovat s dalšími produkty kolekce Top mix.


Tento akční a ve slevě produkt Vitrína 2D1W1S můžete dostat také tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci vitríny. Získejte skvělé kusy ve zmiňované rubrice za nejlepší ceny!

Zlevněný výrobek Vitrína 2D1W1S od výrobce s dobrým jménem FORLIVING s.r.o. máte možnost koupit online pořád výhodně! Nyní pořídíte za 3 071 Kč.