Vitrína Classic – jednoduchá

Masiv - smrk. 1x dvířka, 3x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří... více informací »
Vitrína Classic - jednoduchá
17 656 Kč
Ověřit dostupnost
Masiv - smrk. 1x dvířka, 3x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří...

Masiv – smrk. 1x dvířka, 3x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 29 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Tento velmi žádaný výrobek Vitrína Classic – jednoduchá seženete právě teď tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice vitríny! Připravili jsme pro vás oblíbené zboží z této populární kategorie v bezva akci! Tento výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje vynikající produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce však také další prověřené zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě kus Vitrína Classic - jednoduchá od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat u nás v akci! Nabídky od 17 656 Kč.