Vitrína CRO-25

Vitrínu Cross 25 nabízíme v řadě moderních dezénů. Vitrína má 4 dvířka, uvnitř naleznete 8 polic, které doporučujeme zatížit max 5 kg.... více informací »
Vitrína  CRO-25
8 081 Kč
Ověřit dostupnost
Vitrínu Cross 25 nabízíme v řadě moderních dezénů. Vitrína má 4 dvířka, uvnitř naleznete 8 polic, které doporučujeme zatížit max 5 kg....

Vitrínu Cross 25 nabízíme v řadě moderních dezénů. Vitrína má 4 dvířka, uvnitř naleznete 8 polic, které doporučujeme zatížit max 5 kg. Výrazným prvkem jsou černé kovové nožky o výšce 12 cm, které vám usnadní úklid. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Cross je tím pravým! Kolekce nábytku Cross vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi. Lamino materiál o síle 16 mm a 25 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání.

Kvalitní a levný výrobek Vitrína CRO-25 od top značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete zde teď za akční cenu. Teď v akci 8 081 Kč.