Vitrína CRO-26

Vitrínu Cross 26 nabízíme v řadě moderních dezénů. Vitrína má 2 zásuvky a 2 dvířka, uvnitř naleznete 6 polic, které... více informací »
Vitrína  CRO-26
10 366 Kč
Ověřit dostupnost
Vitrínu Cross 26 nabízíme v řadě moderních dezénů. Vitrína má 2 zásuvky a 2 dvířka, uvnitř naleznete 6 polic, které...

Vitrínu Cross 26 nabízíme v řadě moderních dezénů. Vitrína má 2 zásuvky a 2 dvířka, uvnitř naleznete 6 polic, které doporučujeme zatížit max 5 kg. Výrazným prvkem jsou černé kovové nožky o výšce 12 cm, které vám usnadní úklid. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Cross je tím pravým! Kolekce nábytku Cross vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi. Lamino materiál o síle 16 mm a 25 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání.

Zcela unikátní produkt je k sehnání lehce tady na našich stránkách zařazený v rubrice vitríny! Vyhledejte si skvělé produkty ze zmíněné rubriky za super ceny! To však není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce najdete další skvělé kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí prvotřídní sortiment.! Nakupujte výhoděn u nás.

Tento kvalitní produkt Vitrína CRO-26 od značky se zárukou kvality FORLIVING s.r.o. lze koupit na našich stránkách nyní extra se slevou. Cena již od 10 366 Kč.