Vitrína DN5

Moderní vitrínu Dorian DN5 se 3 dvířky nabízíme z lamina a MDF v dezénu dub april. Stylová dekorativní lišta s LED osvětlením,... více informací »
Vitrína  DN5
10 400 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní vitrínu Dorian DN5 se 3 dvířky nabízíme z lamina a MDF v dezénu dub april. Stylová dekorativní lišta s LED osvětlením,...

Moderní vitrínu Dorian DN5 se 3 dvířky nabízíme z lamina a MDF v dezénu dub april. Stylová dekorativní lišta s LED osvětlením, černé detaily a kovové úchytky dodávají nábytku nádech luxusu. Prostor za dvířky dělí dřevěné police, do skleněné doporučujeme přikoupení LED osvětlení s bílým podbarvením. Potřebujete-li ještě více úložných prostorů, prohlédněte si atraktivní kolekci Dorian a vyskládejte si obývací pokoj či jídelnu dle vašich představ a možností. Korpusy nábytku Dorian mají sílu lamina a MDF 16mm, hrany chrání ABS 0,5mm a 1,5mm. Vrchní desky jsou z lamina o síle 22 mm. Přední fronty jsou potaženy PVC folií. Nožky i úchytky jsou kovové, sklo na předních plochách temperované. Další předností je systém tichého dovírání dvířek. Zásuvky mají kvalitní GTV pojezdy s plnovýsuvem. Dodáváme v demontu.

Tento kvalitní a levný produkt Vitrína DN5 máte možnost koupit nyní na našem webu umístěný v kategorii vitríny! Získejte ještě podobné výrobky z této známé sekce za příznivou cenu! Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. má top výrobky. za dobrou cenu. Přesvědčte se sami! To však není vše, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Vitrína DN5 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. máte možnost koupit na našich stránkách za skvělou cenu. V akci za cenu 10 400 Kč.