Vitrína KING 05

Vitrínu King 05 nabízíme v řadě moderních dezénů. Díky širokému výběru barevných odstínů ladí snad ke všem obývacím... více informací »
Vitrína KING 05
6 479 Kč
Ověřit dostupnost
Vitrínu King 05 nabízíme v řadě moderních dezénů. Díky širokému výběru barevných odstínů ladí snad ke všem obývacím...

Vitrínu King 05 nabízíme v řadě moderních dezénů. Díky širokému výběru barevných odstínů ladí snad ke všem obývacím stěnám. Vitrína se hodí především do interiérů, kde klademe důraz na moderní a stylové bydlení. Nábytek dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém King je tím pravým! Kolekce King je z kvalitního lamina o síle 16 mm, luxusní dojem navozují pololesklé plochy a kombinace barev, které jen tak nevyjdou z mody. Skříňky a zásuvky otevřete pomocí systému PUSH TO OPEN, kdy stačí jen zlehka zatlačit. Díky důmyslnému systému je nábytek bezúchytkový, a tak lépe vynikne jeho čistý design a jednoduché linie.

Hodně žádaný produkt máte možnost najít taky na našem webu v oblíbené rubrice vitríny. Vyberte si akční produkty z této oblíbené kategorie za parádní cenu! Přední výrobce FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout kvalitní výrobky ! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Vitrína KING 05 od skvělé a známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat zde za výhodnou cenu. Stojí teď u nás 6 479 Kč.