Vitrína SOMMA 1d1w1s

Každý detail kolekce SOMMA byl pečlivě promyšlen, aby co nejlépe odpovídal kolekci, vašim potřebám. Jaký to má účinek? Barva... více informací »
Vitrína SOMMA 1d1w1s
5 021 Kč
Ověřit dostupnost
Každý detail kolekce SOMMA byl pečlivě promyšlen, aby co nejlépe odpovídal kolekci, vašim potřebám. Jaký to má účinek? Barva...

Každý detail kolekce SOMMA byl pečlivě promyšlen, aby co nejlépe odpovídal kolekci, vašim potřebám. Jaký to má účinek? Barva dubu somma – nejčastěji zvolený odstín po celá léta, je universální, nadčasová a snadno uspořadatelná. Bílé detaily – jemně rozjasní kolekci a učini jí jedinečnou. Forma – jednoduchý nábytek bez úchytů, protože víme, že skutečná klasika nepotřebuje žádné zbytečné doplňky. Je vyrobený z lamina. Na hrany je použita ABS hrana, což zajišťuje odolnost a delší životnost nábytku. Jednoduchá forma a vzhled se osvěčí v každém domě a bytě. Nábytek SOMMA je prostorný , nastavitelný a navržený tak, aby jej bylo možné používat po celá léta.

Tento žádaný kus Vitrína SOMMA 1d1w1s lze sehnat jednoduše tu na našich stránkách umístěný v sekci vitríny. Nyní si můžete pořídit nové kusy ve zmiňované kategorii za výhodné peníze! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Mrkněte také na další skvělé kousky značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. má prvotřídní výrobky. za výborné peníze!

Nový výrobek Vitrína SOMMA 1d1w1s od značky s tradicí a dobrou pověstí FORLIVING s.r.o. seženete u nás teď za výborné peníze! Nabídka již od 5 021 Kč.