Vitrína TORINO 1D1W levá

Vitrínu TORINO 1D1W nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. Částečně prosklená vitrína s otevírám vlevo nabízí prostor v... více informací »
Vitrína TORINO 1D1W levá
6 141 Kč
Ověřit dostupnost
Vitrínu TORINO 1D1W nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. Částečně prosklená vitrína s otevírám vlevo nabízí prostor v...

Vitrínu TORINO 1D1W nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. Částečně prosklená vitrína s otevírám vlevo nabízí prostor v policích za 2 dvířky. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Kombinace dřeva s bílou působí úžasně, dodává interiéru elegantní vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce Torino bude skvěle vynikat v jídelně či obývacím pokoji. Charakteristickým rysem tohoto nábytku je jeho asymetrie a bezúchytkový systém dvířek. Pojezdy zásuvek jsou kuličkové plnovysuvné. Čela a dvířka jsou z MDF v lesklé bílé folii. Korpus nábytku je z lamina. Hrany nábytku chrání ABS před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.


Hodně žádaný výrobek Vitrína TORINO 1D1W levá lze nakoupit pohodlně tady na stránkách v populární rubrice vitríny! Najděte si zlevněné produkty z této rubriky za super peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete více kousků značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek Vitrína TORINO 1D1W levá od společnosti s předním postavením na trhu FORLIVING s.r.o. pohodlně dostanete u nás teď za příznivou cenu! Zrovna teď v akci za 6 141 Kč.