Vitrína Twity

Šířka 70 cm, výška 190 cm, hloubka 41 cm. Prostorná vitrína je rozdělena na širší část a užší část. V širší části jsou dvě... více informací »
Vitrína Twity
Značka: Donna Shop
4 969 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 70 cm, výška 190 cm, hloubka 41 cm. Prostorná vitrína je rozdělena na širší část a užší část. V širší části jsou dvě...

Šířka 70 cm, výška 190 cm, hloubka 41 cm. Prostorná vitrína je rozdělena na širší část a užší část. V širší části jsou dvě laminátové police a jedna skleněné. Dveře jsou částečně prosklené. V užší části jsou 4 laminátové police. V několika barevných provedení.

Výjimečný a žádaný produkt naleznete taky tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii vitríny. Nyní můžete koupit parádní kusy z této známé rubriky jednoduše online. Populární dodavatel Donna Shop může nabídnout špičkové produkty. Však to vidíte sami! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky značky Donna Shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek Vitrína Twity od populární značky Donna Shop seženete momentálně v naši nabídce pořád výhodně! Nabídky od 4 969 Kč.