Vitrína W4D

S kolekcí nábytku Royal dostanete anglický styl i do vašeho domova. Vitrína vyrobená z lamina je produktem kolekce Royal, která byla... více informací »
Vitrína  W4D
4 205 Kč
Ověřit dostupnost
S kolekcí nábytku Royal dostanete anglický styl i do vašeho domova. Vitrína vyrobená z lamina je produktem kolekce Royal, která byla...

S kolekcí nábytku Royal dostanete anglický styl i do vašeho domova. Vitrína vyrobená z lamina je produktem kolekce Royal, která byla navržena zejména za účelem vytvoření teplé, útulné atmosféry vašeho domova a zaujme především milovníky stylového interiéru. Kombinace dekorů bílého kartáčovaného dřeva s odstínem divokého dubu na věncích prvků podtrhuje jedinečný design nábytku. Vitrína má 2 prosklená dvířka a 2 plná dvířka a uvnitř spodní části je 1 police. Síla lamina korpusu je 15 mm, přední části dvířek mají sílu 18 mm. Celkový rozměr ozdobné lišty je 80 mm, samotná vrchní deska má sílu 22 mm. Dodáváme v demontu. Zdobené úchytky zdůrazňují styl a dotváří luxusní dojem z celé kolekce. Nábytek z kolekce Royal splňuje také nároky na praktické využití nábytku a to zejména díky dostatku úložného prostoru, jímž jednotlivé prvky disponují. Vitrína je součástí kolekce Royal.

Tento kvalitní a levný kousek Vitrína W4D můžete dostat také tady na webu v populární sekci vitríny! Připravili jsme zcela nové produkty ve zmíněné rubrice na pár kliknutí!

Akční a ve slevě produkt Vitrína W4D od známé kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat právě dnes v akci. Momentálně v akci za 4 205 Kč.