Výklopný rošt Trioflex Kombi P pravý x cm

Výklopný rošt Trioflex Kombi P nabízíme v rozměru 90x200 cm s pravým otevíráním. Luxusní rošt Trioflex uspokojí svým provedením i ty... více informací »
Výklopný rošt Trioflex Kombi P pravý x cm
10 662 Kč
Ověřit dostupnost
Výklopný rošt Trioflex Kombi P nabízíme v rozměru 90x200 cm s pravým otevíráním. Luxusní rošt Trioflex uspokojí svým provedením i ty...

Výklopný rošt Trioflex Kombi P nabízíme v rozměru 90×200 cm s pravým otevíráním. Luxusní rošt Trioflex uspokojí svým provedením i ty nejnáročnější spáče. Postelový rošt s bočním výklopem pro přístup do úložného prostoru řeší nedostatek místa v ložnici. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci. Nosnost 130 kg. Dokonale přizpůsobivý rošt s vysokým počtem úzkých lamel zajistí velmi dobré přizpůsobení tlaku těla na ploše lůžka. Rošt disponuje celkem 42 lamelami, dokáže tak velmi dobře spolupracovat s matrací a rovnoměrně roznášet váhu těla. Čím více lamel rošt má, tím je lůžko pružnější a vlastnosti matrace lépe vyniknou. Trio kapsy dvojí tuhosti člení plochu lůžka do 7 anatomických zón – každá část těla je tak individuálně podpořena. Posuvné objímky jsou rozloženy na větší ploše roštu, tím lépe vyhovují individuálním nárokům na zpevnění v bederní oblasti. Ramenní kolébka pomáhá zmírnit otlačení a bolesti ramen při spánku na boku. Celý povrch roštu je opatřen fólií, která zajišťuje snadnou údržbu, snižuje riziko vzniku bakterií a plísní a chrání matraci před zatrháváním potahu.

Tento kvalitní a levný výrobek Výklopný rošt Trioflex Kombi P pravý x cm od známé značky FORLIVING s.r.o. můžete najít právě nyní skutečně výhodně. Teď za akční cenu 10 662 Kč.