Vysoký regál 1D

Vysoký regál Ole 1D nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílý regál má za dveřmi 5 poliček pro praktické... více informací »
Vysoký regál  1D
5 249 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoký regál Ole 1D nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílý regál má za dveřmi 5 poliček pro praktické...

Vysoký regál Ole 1D nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílý regál má za dveřmi 5 poliček pro praktické roztřídění oblečení či šanonů. Vnitřní vybavení uvidíte podrobněji v montážním návodu. Otevírání dveří si určíte sami při montáži nábytku, kterou si u nás můžete objednat. Přední čelo dveří je z bílé foliované MDF a 16 cm vysoké dřevěné nohy (38×38 mm) vám usnadní úklid. Dodáváme v demontu. Originální kovová úchytka dotváří venkovský charakter nábytku. Nábytek tohoto stylu je dnes velmi oblíbený, a proto doporučujeme shlédnutí celé kolekce Ole. Jednotlivé prvky můžete libovolně uspořádat nejen v obývacím pokoji, jídelně, ale i dětském pokoji.


Velmi prodávaný výrobek získáte právě tady u nás zařazený v rubrice šatní skříně. Pořiďte si jiné produkty z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! U nás nabízíme více, podívejte se také na další kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Tato značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí prvotřídní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Velmi oblíbený výrobek Vysoký regál 1D s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat tady teď skutečně výhodně. Právě teď jen za 5 249 Kč.