Zaoblené LED zrcadlo do koupelny 600x800mm

Koupelnové LED zrcadlo se zaoblenými rohy v masivním 45mm hliníkovém rámu o rozměru 60x80 cm. Tloušťka zrcadloviny 5 mm. Zrcadlo můžete zavěsit... více informací »
Zaoblené LED zrcadlo do koupelny 600x800mm
4 248 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnové LED zrcadlo se zaoblenými rohy v masivním 45mm hliníkovém rámu o rozměru 60x80 cm. Tloušťka zrcadloviny 5 mm. Zrcadlo můžete zavěsit...

Koupelnové LED zrcadlo se zaoblenými rohy v masivním 45mm hliníkovém rámu o rozměru 60×80 cm. Tloušťka zrcadloviny 5 mm. Zrcadlo můžete zavěsit horizontálně i vertikálně (viz obrázek v galerii). Světelné diody LED ušetří až 85% energie ve srovnání s běžnými žárovkami, vydrží mnohonásobně déle a neobsahují rtuť. Technologie LED vám domů přinese úplně nové světlo, ušetříte za elektřinu a pomůžete přírodě. Koupelnová LED zrcadla se vyznačují zejména výbornou svítivostí. Zrcadlo je navrženo zejména pro moderní koupelnové interiéry, a proto zvoleným barevným podáním světla je „cool white”, poskytující výrazné bílé osvětlení. Připojení 220-240V. Ochrana IP 44. Lumen 810, spotřeba-výkon 6,48W, teplota chromatičnosti 6000k-6500k. Zapojení do el. rozvodu a zapínání přes vypínač světel v místnosti. Dodáváme bez vypínače.

Hodně oblíbený výrobek Zaoblené LED zrcadlo do máte možnost najít zrovna tady na webu zařazený v rubrice koupelnová zrcadla. Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu! Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vám nabízí kvalitní výrobky. Možná hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní kus Zaoblené LED zrcadlo do koupelny 600x800mm pocházející od značky FORLIVING s.r.o. naleznete tady a teď právě skutečně levně! Akční ceny od 4 248 Kč.