Zásuvka pod postel – velká

Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se... více informací »
Zásuvka pod postel - velká
5 190 Kč
Ověřit dostupnost
Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se...

Masiv – smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 19 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 193 cm – hloubka 86 cm – výška 24 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Tento vynikající produkt Zásuvka pod postel – velká lze koupit pohodlně tady a teď na našem webu ve známé sekci postele! Nyní si můžete koupit ještě další produkty z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další skvělé zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Zásuvka pod postel - velká originál od výrobce FORLIVING s.r.o. najdete právě zde opravdu výhodně! Akční ceny již od 5 190 Kč.