Zásuvková komoda Rea Wave 2

Máte rádi originalitu? Jednotlivým výběrem předních čel 3 zásuvek a dvířek docílíte dokonalé harmonie a krásného vzhledu... více informací »
Zásuvková komoda Rea Wave 2
4 738 Kč
Ověřit dostupnost
Máte rádi originalitu? Jednotlivým výběrem předních čel 3 zásuvek a dvířek docílíte dokonalé harmonie a krásného vzhledu...

Máte rádi originalitu? Jednotlivým výběrem předních čel 3 zásuvek a dvířek docílíte dokonalé harmonie a krásného vzhledu vašeho domova. Zásuvkovou komodu Rea Wave 2 nabízíme z lamina v řadě moderních dezénů. Čela 3 zásuvek vybírejte jednotlivě až z 16 barevných odstínů. Zásuvky s kuličkovým plnovýsuvem a integrovaným tlumením poskytnou dostatek praktického prostoru nejen na oblečení. Plastové nožičky ve stříbrném provedení mají výšku 2 cm. Dodáváme v demontu. Komoda kvalitní slovenské výroby je vyrobena z 16 mm silné kvalitní laminované DTD. Vrchní deska je zesílená 25 mm. Hrany chrání ABS o síle 2 mm a 0,5 mm. Ideálně kombinujte s dalšími prvky z univerzální kolekce Wave nebo Tulsa (viz související produkty).


Tento velmi oblíbený produkt Zásuvková komoda Rea Wave 2 lze zakoupit bez problémů u nás ve známé sekci komody! Najděte si parádní zboží z této populární kategorie za výborné peníze! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známý výrobce FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní výrobky .

Tento diskontní produkt Zásuvková komoda Rea Wave 2 od našeho předního výrobce FORLIVING s.r.o. je k sehnání momentálně na našich stránkách za outletovou cenu! Cena již od 4 738 Kč.