Zásuvková komoda Rea Wave 4

Máte rádi originalitu? Jednotlivým výběrem předních čel 5 zásuvek docílíte dokonalé harmonie a krásného vzhledu vašeho... více informací »
Zásuvková komoda Rea Wave 4
7 006 Kč
Ověřit dostupnost
Máte rádi originalitu? Jednotlivým výběrem předních čel 5 zásuvek docílíte dokonalé harmonie a krásného vzhledu vašeho...

Máte rádi originalitu? Jednotlivým výběrem předních čel 5 zásuvek docílíte dokonalé harmonie a krásného vzhledu vašeho domova. Zásuvkovou komodu Rea Wave 4 nabízíme z lamina v řadě moderních dezénů. Čela 5 zásuvek vybírejte jednotlivě až z 16 barevných odstínů. Zásuvky s kuličkovým plnovýsuvem a integrovaným tlumením poskytnou dostatek praktického prostoru nejen na oblečení. Plastové nožičky ve stříbrném provedení mají výšku 2 cm. Dodáváme v demontu. Komoda kvalitní slovenské výroby je vyrobena z 16 mm silné kvalitní laminované DTD. Vrchní deska je zesílená 25 mm. Hrany chrání ABS o síle 2 mm a 0,5 mm. Ideálně kombinujte s dalšími prvky z univerzální kolekce Wave nebo Tulsa (viz související produkty).

Vysoce kvalitní kousek Zásuvková komoda Rea Wave 4 od přední společnosti FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat zde teď za rozumné peníze! Pouze nyní za 7 006 Kč.