Závěsná vitrína , san marino / cream

Kombinovaná závěsná vitrína Studiolo v dezénu dřeva san marino s dvířky krémové barvy. Skříňka je vyrobena z lamina o síle... více informací »
Závěsná vitrína
3 290 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovaná závěsná vitrína Studiolo v dezénu dřeva san marino s dvířky krémové barvy. Skříňka je vyrobena z lamina o síle...

Kombinovaná závěsná vitrína Studiolo v dezénu dřeva san marino s dvířky krémové barvy. Skříňka je vyrobena z lamina o síle 16 mm a jedna dvířka jsou skleněná. Vitrína jistě pojme všechny vaše cennosti. K dispozici vám budou 2 úložné prostory s poličkami. A to nejdůležitější můžete vystavit za prosklenými dvířky všem na odiv. Závěsnou vitrínu doporučujeme kombinovat s nábytkem stejného provedení. Dodáváme v demontu. Provedení: san marino / cream lamino Podívejte se také na další nábytek z kolekce Studiolo – viz související produkty níže.


Zajímavý kousek Závěsná vitrína , san marino jde sehnat právě nyní tady a teď na našem webu v rubrice vitríny. Nyní najdete ještě podobné produkty ve zmíněné rubrice za super peníze.

Kvalitní a žádaný výrobek Závěsná vitrína , san marino / cream od našeho předního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete sehnat nyní za super cenu. Akční ceny již od 3 290 Kč.