Závěsné houpací křeslo Bustry, tmavozelená

Závěsné křeslo nesmí chybět na žádné zahradě. V létě ho oceníte nejen vy a vaše děti, ale i návštěva. Křeslo Bustry je vyrobeno ze sítě ze... více informací »
Závěsné houpací křeslo Bustry
1 560 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné křeslo nesmí chybět na žádné zahradě. V létě ho oceníte nejen vy a vaše děti, ale i návštěva. Křeslo Bustry je vyrobeno ze sítě ze...

Závěsné křeslo nesmí chybět na žádné zahradě. V létě ho oceníte nejen vy a vaše děti, ale i návštěva. Křeslo Bustry je vyrobeno ze sítě ze 100% bavlny v tmavě zelené barvě. Lze jej přichytit mezi stromy, na kovový stojan nebo na trám v interiéru. Fantazii se meze nekladou. Součástí balení je také dřevěná tyč pro lepší zavěšení. Kovový stojan není součástí dodávky. Nosnost do 120 kg.

Nejprodávanější produkt můžete koupit zrovna tu na webu v sekci závěsná křesla. Nyní si můžete pořídit podobné produkty z této rubriky za skvělou cenu! Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. U nás najdete další kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě kus Závěsné houpací křeslo Bustry, tmavozelená od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete právě teď opravdu levně. V akci od 1 560 Kč.