Závěsné křeslo AMBROSIA starorůžová

Pohodlné a elegantní závěsné křeslo AMBROSIA nabízíme ve starorůžovém provedení. Krásně měkký polštář a bavlněná vazba spolu s ozdobnými... více informací »
Závěsné křeslo AMBROSIA starorůžová
1 390 Kč
Ověřit dostupnost
Pohodlné a elegantní závěsné křeslo AMBROSIA nabízíme ve starorůžovém provedení. Krásně měkký polštář a bavlněná vazba spolu s ozdobnými...

Pohodlné a elegantní závěsné křeslo AMBROSIA nabízíme ve starorůžovém provedení. Krásně měkký polštář a bavlněná vazba spolu s ozdobnými střapci zajistí pohodlí pro každého. Konstrukce je vyrobena z oceli, polyesteru a bavlny a je velmi stabilní a pružná. Rozměry v rozloženém stavu (ŠxVxH) : cca 80 x 130 x 75 cm Rozměry ve složeném stavu (ŠxVxH): cca 80x80x5 Šířka: 80 Hloubka: 60 Výška: cca 130 Průměr sedáku: cca 60 cm Délka střapců: cca 18cm Zadní popruhy : cca 1,5 x 112 cm Přední popruhy : cca 1,5 x 90 cm Rozměry polštáře (ŠxHxV): cca 80 x 40 x 58 cm


Výjimečný kus Závěsné křeslo AMBROSIA starorůžová máte možnost koupit mimo jiné tady u nás v sekci závěsná křesla! Připravili jsme skvělé produkty z této známé rubriky ve výprodejové akci! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další skvělé kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý kus Závěsné křeslo AMBROSIA starorůžová od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď právě v akci. Akční cena 1 390 Kč.