Závěsné křeslo FAIO starorůžová

Závěsné křeslo Faio nabízíme ve starorůžovém provedení. Pohodlné křeslo zavěšené na čerstvém vzduchu ve vaší zahradě nebo v ložnici či... více informací »
Závěsné křeslo FAIO starorůžová
840 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné křeslo Faio nabízíme ve starorůžovém provedení. Pohodlné křeslo zavěšené na čerstvém vzduchu ve vaší zahradě nebo v ložnici či...

Závěsné křeslo Faio nabízíme ve starorůžovém provedení. Pohodlné křeslo zavěšené na čerstvém vzduchu ve vaší zahradě nebo v ložnici či dětském pokoji vám zpříjemní den. Křeslo je vystlané měkkými polštáři. Oblíbíte si ho při pořádání zahradní párty, grilování nebo při relaxaci při letním slunění u bazénu. Nosnost do 120 kg. Rozměr křesla: 100 x 130 cm Rozměr polštářů: (š/h) 40 × 40 cm Rozpěrka z tvrdého masivního dřeva o průměru 3,5 cm a délce 95 cm


Kvalitní a levný produkt Závěsné křeslo FAIO starorůžová můžete pořídit v pohodě na našem webu v populární sekci závěsná křesla. Podívejte se na parádní produkty z této oblíbené kategorie za rozumné peníze! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce další skvělé zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento velmi žádaný kus Závěsné křeslo FAIO starorůžová od populární značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat právě teď téměř zdarma! Nyní pořídíte jen za 840 Kč.