Závěsné křeslo QUEEN, červený sedák

Závěsné houpací křeslo QUEEN černé konstrukce. Součástí závěsného relaxačního křesla je červený sedák na zip. Jedná se o praktický prvek... více informací »
Závěsné křeslo QUEEN
6 990 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné houpací křeslo QUEEN černé konstrukce. Součástí závěsného relaxačního křesla je červený sedák na zip. Jedná se o praktický prvek...

Závěsné houpací křeslo QUEEN černé konstrukce. Součástí závěsného relaxačního křesla je červený sedák na zip. Jedná se o praktický prvek relaxace do vašeho interiéru nebo venkovního prostředí za bezkonkurenční cenu. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor je vyplétán z umělého ratanu. Závěsné křeslo je stabilní, poskytne pohodlí i pro objemnější postavy do 110 kg.


Tento levný kus Závěsné křeslo QUEEN, červený sedák máte možnost pořídit také tady na našem webu ve známé sekci ratanový nábytek. Mrkněte na zcela nové zboží ve zmiňované rubrice za parádní cenu! Náš sortiment je ale široký, u nás najdete další skvělé produkty značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává prvotřídní zboží

Tento velmi žádaný produkt Závěsné křeslo QUEEN, červený sedák od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete právě opravdu výhodně! Nyní pořídíte jen za 6 990 Kč.