Závěsné relaxační křeslo APPLE

Závěsné relaxační křeslo APPLE je pestrá varianta pohodlného sezení i houpání pro vás či pro vaši ratolest. Houpací závěsné křeslo můžete... více informací »
Závěsné relaxační křeslo APPLE
7 500 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné relaxační křeslo APPLE je pestrá varianta pohodlného sezení i houpání pro vás či pro vaši ratolest. Houpací závěsné křeslo můžete...

Závěsné relaxační křeslo APPLE je pestrá varianta pohodlného sezení i houpání pro vás či pro vaši ratolest. Houpací závěsné křeslo můžete umístit do interiéru, dětského pokoje či na vaši terasu. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor je vyplétán z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo je vyrobeno a lakováno do zeleného odstínu. Stojan a podstavec jsou v černém odstínu. Součástí ratanového relaxačního křesla je sedák na zip pro pohodlný odpočinek v barvě zelené. Závěsné křeslo je dostatečně stabilní a pohodlné.


Oblíbený a kvalitní produkt Závěsné relaxační křeslo APPLE můžete dostat v pohodě na stránkách v oblíbené kategorii závěsná křesla. Najděte si ještě jiné produkty z této populární kategorie za báječnou cenu! Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. má k dispozici prvotřídní produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce však také další kvalitní produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento akční výrobek Závěsné relaxační křeslo APPLE originál od výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte na našich stránkách teď právě téměř zdarma! Teď za akční cenu 7 500 Kč.