Závěsné relaxační křeslo BLACK

Závěsné houpací křeslo BLACK je vhodné i pro vyšší postavy. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor... více informací »
Závěsné relaxační křeslo BLACK
5 800 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné houpací křeslo BLACK je vhodné i pro vyšší postavy. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor...

Závěsné houpací křeslo BLACK je vhodné i pro vyšší postavy. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor je vyplétán z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo je zavěšeno na černém podstavci. Umělý ratan po obvodu sedací plochy je bílý, vyplétání černé. Součástí ratanového relaxačního křesla je sedák na zip pro pohodlný odpočinek ve světle šedém odstínu.

Tento unikátní výrobek Závěsné relaxační křeslo BLACK dostanete lehce tady na webu umístěný v kategorii závěsná křesla! Připravili jsme ještě podobné zboží ve zmíněné kategorii ve výprodejové akci! U nás vám nabízíme více, podívejte se také na více kvalitních produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Ve slevě tento kousek Závěsné relaxační křeslo BLACK od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit zde teď za výhodné peníze! Nabídky již od 5 800 Kč.