Závěsné relaxační křeslo LAZY – červený sedák

Závěsné houpací křeslo LAZY jedna z velmi pohodlných variant závěsného křesla. Křeslo je vhodné i pro vyšší postavy, vrchní... více informací »
Závěsné relaxační křeslo LAZY - červený sedák
5 900 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné houpací křeslo LAZY jedna z velmi pohodlných variant závěsného křesla. Křeslo je vhodné i pro vyšší postavy, vrchní...

Závěsné houpací křeslo LAZY jedna z velmi pohodlných variant závěsného křesla. Křeslo je vhodné i pro vyšší postavy, vrchní část je neuzavřená. Je to praktický prvek relaxačního posezení do Vašeho interieru nebo venkovního prostředí za bezkonkurenční cenu. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor je vyplétán z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo je vyrobeno v černé barvě. Součástí ratanového relaxačního křesla je sedák (na zip) pro pohodlný odpočinek v červeném odstínu. Závěsné křeslo je stabilní, poskytne pohodlí i pro objemnější postavy do 110 kg.


Kvalitní produkt Závěsné relaxační křeslo LAZY – máte možnost pořídit bezprostředně tady na našem webu v kategorii závěsná křesla! Připravili jsme pro vás akční zboží ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více. U nás najdete další kvalitní kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nový kousek Závěsné relaxační křeslo LAZY - červený sedák od výrobce se skvělou pověstí FORLIVING s.r.o. máte možnost koupit ještě dnes se slevou. Nyní můžete mít za 5 900 Kč.