Židle jídelní Frozen

Výška 78 cm, šířka 50 cm, hloubka sedu 46 cm, výška sedu 46 cm. Elegantní starorůžové provedení židle na nožičkách. Židle... více informací »
Židle jídelní Frozen
Značka: Donna Shop
1 779 Kč
Ověřit dostupnost
Výška 78 cm, šířka 50 cm, hloubka sedu 46 cm, výška sedu 46 cm. Elegantní starorůžové provedení židle na nožičkách. Židle...

Výška 78 cm, šířka 50 cm, hloubka sedu 46 cm, výška sedu 46 cm. Elegantní starorůžové provedení židle na nožičkách. Židle je vhodná k jídelnímu stolu i ke kosmetickému stolu do ložnice. Skladem, připravena k odeslání.

Tento exkluzivní produkt Židle jídelní Frozen je k získání prostě tady na našich stránkách umístěný v kategorii židle. Pořiďte si parádní produkty z této populární kategorie za výborné peníze. U zákazníků oblíbený výrobce Donna Shop dlouhodobě vyrábí prvotřídní produkty. To není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce najdete další prověřené zboží od značky Donna Shop. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a žádaný výrobek Židle jídelní Frozen s osvědčenou značkou Donna Shop snadno můžete sehnat právě zde levně. Cena od 1 779 Kč.