Zrcadlo EF3

Nástěnné zrcadlo vlnka s broušenou hranou bez fazety. Zrcadlo o síle 3 mm nabízíme ve 2 velikostech. Možnost volby rozměrů... více informací »
Zrcadlo EF3
1 154 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnné zrcadlo vlnka s broušenou hranou bez fazety. Zrcadlo o síle 3 mm nabízíme ve 2 velikostech. Možnost volby rozměrů...

Nástěnné zrcadlo vlnka s broušenou hranou bez fazety. Zrcadlo o síle 3 mm nabízíme ve 2 velikostech. Možnost volby rozměrů (šířka x výška): 35×150 cm a 50×150 cm. Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.


Oblíbený a akční produkt Zrcadlo EF3 je dostupný přímo tu na našich stránkách v sekci koupelnová zrcadla! Nyní koupíte nové produkty z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás najdete další vybrané kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. má na skladě vynikající výrobky Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento akční a ve slevě produkt Zrcadlo EF3 od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat teď opravdu výhodně! Teď za akční cenu 1 154 Kč.