Zrcadlo kroucený bronz

Zrcadlo v rámu bez fazety. Zrcadlo o síle 3 mm. Šíře rámu 25 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí,... více informací »
Zrcadlo kroucený bronz
2 440 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo v rámu bez fazety. Zrcadlo o síle 3 mm. Šíře rámu 25 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí,...

Zrcadlo v rámu bez fazety. Zrcadlo o síle 3 mm. Šíře rámu 25 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Lze objednat ve více rozměrech od 35×45 cm až do 68×148 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Tento neodolatelný kousek Zrcadlo kroucený bronz můžete dostat zrovna tady na webu v populární sekci koupelnová zrcadla! Máme pro vás jiné produkty z této známé kategorie za rozumné peníze!

Unikátní výrobek Zrcadlo kroucený bronz od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete tady teď levně! Nabídka již od 2 440 Kč.