Zrcadlo leptané stříbro

Zrcadlo v rámu bez fazety. Zrcadlo o síle 3 mm. Šíře rámu 60 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno... více informací »
Zrcadlo leptané stříbro
2 672 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo v rámu bez fazety. Zrcadlo o síle 3 mm. Šíře rámu 60 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno...

Zrcadlo v rámu bez fazety. Zrcadlo o síle 3 mm. Šíře rámu 60 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Lze objednat ve více rozměrech od 41×51 cm až do 74×154 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Kvalitní a žádaný výrobek Zrcadlo leptané stříbro máte možnost nakoupit právě teď tady na webu umístěný v kategorii koupelnová zrcadla! Získejte další produkty z této populární rubriky za akční cenu. Značka FORLIVING s.r.o. může nabídnout kvalitní zboží.

Výjimečný a žádaný produkt Zrcadlo leptané stříbro originál od značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit zde teď se slevou! Akční cena 2 672 Kč.