Zrcadlo – leptané stříbro

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 95 mm. Rám zrcadel je vyvinut... více informací »
Zrcadlo - leptané stříbro
3 213 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 95 mm. Rám zrcadel je vyvinut...

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 95 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Lze objednat ve více rozměrech od 48×58 cm až do 118×178 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadlo lze ve všech rozměrech uchytit jak svisle, tak i vodorovně. Dodáváme s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel nedodáváme bez úchytů pro zavěšení. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Kvalitní a levný produkt Zrcadlo – leptané stříbro pořídíte mimo jiné tu na webu v rubrice koupelnová zrcadla! Mrkněte na ještě jiné kousky z této oblíbené sekce ve výprodejové akci! Přední značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává kvalitní výrobky

Neodolatelný produkt Zrcadlo - leptané stříbro od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete tady ve slevě. Akční ceny již od 3 213 Kč.