Zrcadlo – měď z Eldorada

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 75 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého... více informací »
Zrcadlo - měď z Eldorada
3 033 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 75 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého...

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 75 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Lze objednat ve více rozměrech od 44×54 cm až do 113×173 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.


Tento diskontní produkt Zrcadlo – měď z Eldorada můžete nakoupit také tady a teď na našich stránkách v rubrice koupelnová zrcadla. Nyní můžete koupit parádní kusy ze zmíněné sekce ve výhodné akci. Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje kvalitní sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem. To ale ovšem není vše, máme toho více. Máme v nabídce také více produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Zrcadlo - měď z Eldorada od top značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete u nás skutečně levně. Akční cena od 3 033 Kč.