Zrcadlo – palisandr

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 60 mm. Rám zrcadel je vyvinut... více informací »
Zrcadlo - palisandr
1 412 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 60 mm. Rám zrcadel je vyvinut...

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 60 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Lze objednat ve více rozměrech od 42×52 cm až do 111x171cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Oblíbený a kvalitní produkt můžete koupit právě nyní tu na našem webu v oblíbené rubrice koupelnová zrcadla. Nyní získáte podobné kusy z této populární rubriky za akční cenu. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kus Zrcadlo - palisandr od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte zde nyní ve výprodejové akci! Ceny již od 1 412 Kč.