Zrcadlo – patinovaná sádra

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 80 mm. Rám zrcadel je vyvinut... více informací »
Zrcadlo - patinovaná sádra
4 360 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 80 mm. Rám zrcadel je vyvinut...

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 80 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Lze objednat ve více rozměrech od 45×55 cm až do 115×175 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výjimečný kus máte možnost nakoupit již dnes tady na webu ve známé kategorii koupelnová zrcadla. Nyní si můžete pořídit akční produkty ve zmíněné sekci ve slevě. Významná značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí skvělé produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento exkluzivní kus Zrcadlo - patinovaná sádra originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete nyní ve slevě! Právě lze objednat jen za 4 360 Kč.