Zrcadlo – patinovaný bambus

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 75 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého... více informací »
Zrcadlo - patinovaný bambus
2 922 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 75 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého...

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 75 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Lze objednat ve více rozměrech od 43×53 cm až do 113×173 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Hodně povedený produkt Zrcadlo – patinovaný bambus jde získat aktuálně na našich stránkách umístěný v sekci koupelnová zrcadla. Nyní koupíte vyjímečné produkty z této známé kategorie jednoduše online! Populární výrobce FORLIVING s.r.o. může nabídnout prvotřídní sortiment. A to je teprve začátek!

Unikátní a žádaný kus Zrcadlo - patinovaný bambus od top výrobce FORLIVING s.r.o. snadno najdete právě nyní opravdu levně. Nabídka již od 2 922 Kč.